Hřiště

Na jaře roku 2016 došlo ve spolupráci s firmou HB Golf k vyznačení 9-ti jamkového hřiště. V současné době máme vyhotoveno a otevřeno 6 jamek a další dostavba je plánována na podzim roku 2018. V červenci došlo také k vybudování 5 bunkerů na jamkách č. 1 a 2. V průběhu roku 2019 by mělo dojít k otevření 9-ti jamkového areálu a následně k jeho znormování federací ČGF.

Aktuálně má hřiště PAR 20 a délku 1165 metrů ze žlutých odpališť. Vzhledem k nepříznivým klimatickým podmínkám hrajeme pouze na zimní greeny. Při zahrání do greenu na délku 2 putterů od jamky si hráč připisuje 1 ránu k celkovému skóre. Při vzdálenosti 2 a více putterů kdekoliv na greenu si hráč připisuje 2 rány k celkovému skóre.

Pro členy klubu je vstup na hřiště zdarma, nečlen klubu je povinen v klubovně zaplatit celodenní fee 150,-. Před hrou se prosím registrujte na recepci golfového klubu

Prosíme hráče, aby respektovali stav nového hřiště, které ještě není ve stoprocentní kondici. Dále prosíme o dodržování místních pravidel uvedených na scorecard a místního provozu letištního areálu.  Hra drivingovými míči na hřišti je přísně zakázána.

Děkujeme a přejeme Vám hezkou hru

 

scorecard outergolf scorecard center

Otevření golfového hřiště - 23.6. 2018

23.6. 2018 jsme otevřeli prvních šest jamek. Na podzim letošního roku bychom chtěli vymodelovat zbývající tři jamky a na jaře 2019 znormovat kompletní devítku v Havlíčkově Brodě.