Hřiště

Golfove hriste4 mensi

Na jaře roku 2016 došlo ve spolupráci s firmou HB Golf k vyznačení 9-ti jamkového hřiště. V současné době máme vyhotoveno a otevřeno 6 jamek a další dostavba je plánována na podzim roku 2018. V červenci došlo také k vybudování 5 bunkerů na jamkách č. 1 a 2. V průběhu roku 2019 byly dokončeny bunkery na všech šesti jamkách. V dubnu roku 2020 bylo šest jamek znormováno federací ČGF. V letošním roce 2020 bude firma HB Golf dokončovat zbývající tři jamky.

Pro členy klubu je vstup na hřiště zdarma, nečlen klubu je povinen v klubovně zaplatit celodenní fee 250,-. Před hrou se prosím registrujte na recepci golfového klubu

Prosíme hráče, aby respektovali stav nového hřiště, které ještě není ve stoprocentní kondici. Dále prosíme o dodržování místních pravidel uvedených na scorecard a místního provozu letištního areálu.  Hra drivingovými míči na hřišti je přísně zakázána.

frontopen

 Jamka č. 1

První a zároveň nejtěžší jamka na hřišti, kterou vystoupáte na nejvyšší bod našeho hřiště. Dlouhý 4 PAR, který ohraničuje po levé straně out a v dopadové zóně první rány fairwayové bunkery, je s 319 metry nejdelší jamkou. I pro dobrého golfistu není zde zahrání bogey zklamáním.
 
Jamka č. 2
 
Nejdelší 3 PAR na hřišti. 191 metrů ze žlutých odpališť je opravdu velkou výzvou. První ránu hrajete z kopce na volně přístupný green v přední části. Ale na ostatních stranách je green obklopen terénními vlnami a písečnou překážkou. Pro méně zdatné hráče je lepší variantou hrát mírně vlevo pod green.
 
Jamka č. 3
 
Druhý 4 PAR na našem hřišti. Po levé straně je jamka lemována outem, ale fairway je pro první ránu dostatečně široká. Green je lépe dostupný z pravé strany a svažuje se mírně doleva. Pozor dávejte hlavně na dřeviny za greenem, dokáží potrestat zbytečně dlouhé rány. S délkou 270 metrů ze žlutých odpališť patří mezi jednodušší jamky na hřišti.
 
Jamka č. 4
 
Kratší jamka hraná na tři údery, kde záleží na první ráně. Důležité je zahrát rovnou ránu přimo před nebo na green. Ten je ohraničen výraznými terénními vlnami. Z jejich husté trávy není snadné míč vyhrát. Green je dvoustupňový a velmi náročný na zakončení hry této jamky.
 
Jamka č. 5
 
Při nepovedené první ráně hrozí po pravé straně vyšší tráva a dále vodní překážky. Jinak se jedná o jednodušši 3 PAR na tomto hřiští. Potěší Vás velká dopadová plocha kolem greenu. Poměrně velký a rovný green dokážete snadno trefit první ranou.
 
Jamka č. 6
 
Prozatím závěrečná a nejkratší jamka na hřišti. Green je zde snadné trefit, ale je mírně zakrytý za horizontem. Po levé straně jamky je hráč ohrožen vodní překážkou, ale nejvíce jsou trestány dlouhé první rány. Za greenem se totiž nachází travnaté bunkery a za nimi out.

 

Děkujeme a přejeme Vám hezkou hru

 

scorecard outergolf scorecard center

V této kategorii nejsou žádné články. Jsou-li na stránce zobrazeny podkategorie, mohou obsahovat články.